Příslušenství

Matrace Pad Deluxe

Vylepšete komfort v Hero Camper s luxusní matrací podložkou. Výběr materiálu v podložce matrace je pečlivě komponován a speciálně vyroben pro HeroCamper. Kryt podložky na matrace je utkán z udržitelných materiálů. Samotná matrace se skládá z pěny od firmy Pantera®, která zajišťuje kvalitní a pohodlnou matraci.

Fender boxy

Chladné hliníkové fenderboxy Hero jsou perfektními doplňky k vašemu Hero Camperu. Poskytují nejen dodatečné úložné prostory v pevné a elegantní podobě, ale také ladí s blatníky, a, jsou snadno ovladatelné, uzamykatelné a členité. Hero Fenderboxes se nebudou montovat na HeroCamper, ale snadno se nainstalují na Hero Camper

Paland Smart

Udělejte místo pro malého v rodině, když jste na výletě v Hero Camper. Tuto ohebnou polici lze použít jako přistýlek pro malé dítě (max. zatížení 60 kg) nebo pro skladování. Police poskytuje dobrý spací základ pro malé dítě a je minimalistická. Na každé straně police je uzamykací mechanismus, kterým se při jízdě zamyká police, aby se police náhle neotevřela. Zároveň lze při úplném rozbalení a používání zamknout i polici, takže je dítěti zaručen příjemný noční spánek, aniž by se police náhle zavřela.

Matrace Deluxe

Vylepšete pohodlí v Hero Camper s luxusní matrací. Výběr materiálu v matraci je pečlivě komponován a speciálně vyroben pro HeroCamper. Potah matrace je utkán z udržitelných materiálů. Uvnitř matrace je vrchní vrstva vyrobena ze 40% přírodního latexu a 60% žíní pro vytvoření dobrého větrání a také pohodlného výrobku šetrného k alergiím. Zbývající vrstvu v matraci tvoří pěna od firmy Pantera® se zaměřením na zajištění kvalitní a pohodlné matrace.

Zástěra pro soukromí

Opona soukromí vám poskytne soukromý prostor na převlékání nebo na venkovní koupel. Závěs je odnímatelný a skládací a sedí na boku Hero Camperu. Všimněte si, že záclona nemá střechu.

Kuchyňský stan

Hero Camper kuchyňský stan je speciálně navržená markýza, která vám poskytne přístřeší během vaření, když jste na výletě ve vašem Hero Camper. Kuchyňský stan je umístěn na zadní části karavanu a poskytuje dostatek prostoru jak pro vaření, tak pro relaxaci. Spodní část kuchyňského stanu lze zapnout zipem, součástí jsou i tyče a příslušenství, takže máte možnost připevnit kuchyňský stan k zemi.

Thule Omnistor 5200 Markýza  260cm

Thule Omnistor 5200 v antracitu s šedým střešním panelem je perfektní markýzou pro váš karavan. Markýzu je možné vyhrnout 200 cm, což zajišťuje soukromí a chrání vás před sluncem a deštěm. Díky zamykacímu systému je snadné rozmotat a nastavit obě nosné nohy. Touto markýzou se vyhnete poškrábání karavanu/karavanu, protože podpěrné nohy se svisle přeloží. Vestavěný drenážní systém odvádí vodu a usnadňuje čištění. Jednotka je připravena pro boky a průčelí, které lze snadno namontovat na markýzu.

Hero Camper sprchový/převlékací/toaletní

Tento praktický stan lze využít jako sprchu, převlékací a TOALETNÍ stan, když potřebujete soukromý prostor v pohybu. Stan vám zajistí dostatek prostoru pro případy, kdy potřebujete jít na toaletu, vykoupat se nebo se převléknout a je ideální, pokud jste v blízkosti veřejných míst, jako jsou parky, pláže a kempy. Stan má prakticky velký vchod, okno se zapínáním zipu a 3 velké úložné kapsy na šampon, toaletní papír a různé toaletní potřeby. Podlahu můžete navíc v případě potřeby snadno odstranit a ve stropě je hák na držení venkovní sprchy. Koupací a toaletní stan lze rychle zabalit a přepravit do přiloženého přepravního vaku. 

Boky a průčelí pro markýzu 260cm

Thule Omnistor Rain Blocker boky a přední strany v šedé a antracitové barvě, která se hodí do markýzy Thule Omnistor 5200 260 cm. Součástí balení je boční panel pro každou stranu markýzy a dva přední panely, které poskytují markýzu s kompletním přístřeškem. Díky chytrým uzavíracím popruhům a hliníkovému krovu lze snadno připevnit boky a přední části k markýze. Balíček obsahuje: 2 strany a 2 fronty.

Thule Omnistor 5200 Markýza 300cm

Thule Omnistor 5200 v antracitu s šedým střešním panelem je perfektní markýzou pro váš karavan. Markýzu je možné vyhrnout 250 cm, což zajišťuje soukromí a chrání vás před sluncem a deštěm. Díky zamykacímu systému je snadné rozmotat a nastavit obě nosné nohy. Touto markýzou se vyhnete poškrábání karavanu/karavanu, protože podpěrné nohy se svisle přeloží. Vestavěný drenážní systém odvádí vodu a usnadňuje čištění. Jednotka je připravena pro boky a průčelí, které lze snadno namontovat na markýzu.

Montážní uchycení markýzy 260cm

Montážní sada a montážní držák pro markýzu Thule Omnistor 5200 260 cm na Hero Camperu.

Boky a průčelí pro markýzu 300cm

 Thule Omnistor Rain Blocker boky a přední strany v šedé a antracitové barvě, která se hodí do markýzy Thule Omnistor 5200 300 cm. Součástí balení je boční panel pro každou stranu markýzy a dva přední panely, které poskytují markýzu s kompletním přístřeškem. Díky chytrým uzavíracím popruhům a hliníkovému krovu lze snadno připevnit boky a přední části k markýze. Balíček obsahuje: 2 strany a 2 fronty.

Dešťový kryt kuchyně

Dešťový kryt zabezpečuje váš Hero Camper proti dešti, když používáte kuchyňské zařízení za špatných povětrnostních podmínek. Doporučuje se, abyste se po použití vždy ujistili, že dešťová pokrývka je před umístěním do vztekliny očištěna a vyschla, aby byla dešťová pokrývka co nejlépe chráněna pro budoucí použití. Je také dobré v pravidelných intervalech kontrolovat a v případě potřeby stírat dešťovou pokrývku po vydatných deštích.

Montážní Kit markýzy 300cm

Montážní sada a montážní držák pro markýzu Thule Omnistor 5200 300 cm na Hero Camperu.

Integrovaná plynová deska se 2 hořáky

Vylepšujte kuchyň ve svém Hero Camperu integrovanou plynovou varnou deskou se dvěma hořáky. Plynová varná deska je vyráběna v krásném provedení černých kalených skleněných desek s litinovou podpěrou pro hrnce a pánve. Oba hořáky mají účinek 1 x 3,4 kW a 1 x 1,8 kW. Teplotu hořáků lze snadno regulovat pomocí dvou knoflíků na přední straně desky. Jednotka je dodávána s automatickým elektrickým zapalováním a je namontována v kuchyňské lince v zadní části Hero Camperu.

Tepelný štít

Důležitá tepelná bariéra určená k ochraně kuchyňské stěny Hero Camper při použití plynové varné desky. Kromě toho funguje jako cákací ochrana a snadno se čistí.

Firepit s roštem

Toto ohniště z nerezové oceli je ideální pro vaše další venkovní dobrodružství nebo do zahrady. Ohniště vytváří ve večerních hodinách útulnou a příjemnou atmosféru díky výřezům po stranách i na koncích. K vaření můžete použít ohniště, součástí balení je grilovací rošt z nerezové oceli. Rošt je odnímatelný a může sedět na obou koncích ohniště. Po stranách ohniště se udělaly malé drážky, které jsou ideální pro držení tyčinek na chleba. 

Táborák s hrncem

Baví vás vařit v přírodě na otevřeném ohni? Pak je tento venkovní varný set pro vás ideální. Stativ požární stojan se snadno montuje (není potřeba žádné nářadí) a má teleskopické tyče, takže výšku tyčí můžete podle vašich potřeb nastavit na 123 cm nebo 129 cm. Sloupy požárního stojanu jsou vybaveny neklouzavými silikonovými kryty, které zabraňují proklouznutí stativu. Nastavitelný řetěz je připevněn k horní části stativového stojanu, takže si můžete rychle nastavit délku řetězu, na kterém hrnec visí nad ohněm. Hrnec může obsahovat 6 litrů a je vyroben z trvanlivých materiálů, což zajišťuje, že můžete nádobu používat znovu a znovu.

Přenosný plynový hořák

Tento přenosný plynový hořák je skládací a váží pouze 316 g. Ideální pro batoh pro baťůžkáře, lovce, outdoorové nadšence a táborníky. Plynový hořák má ovládací ventil pro nastavení výkonu plamene, který se otáčí a zajišťuje vysoký topný efekt, takže můžete uvařit 1 litr vody za pouhé 2 minuty. Plynový hořák se snadno zapálí stisknutím tlačítka na dně plynového hořáku. Plynový hořák je vyroben z nerezavějící oceli, aby byla zajištěna dobrá nosnost i přes svou malou velikost.

Vařič na jeden plyn

Chytrá a přenosná jednoplynová kamna zajišťují, že máte mnoho možností vařit, když jste v přírodě. Plamen lze snadno nastavit podle potřeby pomocí knoflíku. Kamna mají vysoký výkon 6800 wattů, což znamená, že voda se bude velmi rychle vařit. Účinná podpěra pro varnou konvici nebo pánve, která zajistí jejich bezpečné umístění na správné místo. Součástí balení je i přepravní taška s násadou, kamna si tak snadno vezmete s sebou na další cestu. Celá jednotka může být uložena v horní zásuvce v kuchyni Hero Camper, když ji nepoužíváte, nebo prostě jen chcete více prostoru kuchyňské linky při vaření ve vašem Hero Camper.

Outdoor Cooking set vařič na alkohol

Tato sada na vaření pod širým nebem obsahuje vše, co potřebujete, abyste mohli vařit venku. Souprava se skládá z 10 dílů včetně alkoholového hořáku, takže máte možnost si s sebou vzít venkovní kuchyň, se kterou se vydáte na výlet – a to i mimo síť.

Vodní nádrž Waterport 30L

30litrová nádrž na vodu s 0,5m dlouhou elastickou hadicí na vodu, která je ideální, když jste nějakou dobu venku. Používejte ji jako venkovní sprchu, na čištění, jako splachovací zařízení a vždy, když potřebujete tlakovou vodu. Nádrž na vodu i hadice jsou vyrobeny z potravinářsky schváleného plastu, takže nádobu lze použít i pro pitnou vodu.

Venkovní sprchový vak

Tato solárně vyhřívaná venkovní sprcha je ideální pro venkovní i kempingové výlety, kde není v blízkosti sprcha. Naplňte nádobu vodou do objemu 12 litrů a nechte nádobu na slunci přibližně 2 hodiny, dokud se nedosáhne požadované teploty. Teplotu vody lze vyčíst na ukazateli teploty na boku nádoby. Dále pomocí čerpadla pro nohy vytvořte tlak vody, abyste si mohli vychutnat příjemnou venkovní sprchu. Sprcha je ideální pro rychlou venkovní sprchu, na čištění špinavých domácích mazlíčků, na oplachování písku z nohou nebo na oplachování kempinkových pokrmů. Součástí balení je i úložný vak, aby bylo možné venkovní sprchu zabalit, když ji zrovna nepoužíváte.

Sada ambientní světlo

Okolní světlo dodá vašemu Hero Camperu dokonalý vzhled. LED světlo, které můžete ovládat přes aplikaci "Hero Camper Ambient Light" přes Bluetooth.

Lehký nosič jízdních kol

Tento lehký nosič jízdních kol je ideální pro karavan a je namontován na přední straně rámu A. Nosič jízdních kol nelze naklonit a kola je nutné odstranit, aby byl umožněn přístup k plynové skříňce v tradičním karavanu. Stojan má ochranné polštáře, které zabraňují poškození jízdních kol během přepravy. A konečně, lehký nosič jízdních kol má prostor pro dvě kola a nelze jej prodloužit.

Superb nosič kol

Tento nosič jízdních kol Thule Superb je vhodný pro montáž na přední část rámu A. Nosič jízdních kol je extrémně funkční, protože stojan lze zcela naklonit jízdními koly pro přístup k plynové skříňce na tradičním karavanu. Vynikající nosič jízdních kol unese až 60 kg, a je proto ideální pro elektrická kola. Nosič kol má místo pro dvě kola, ale lze jej rozšířit na tři kola s třetí kolejnicí Superb, která se prodává samostatně.

Superb 3 Adaptér kola Kit

Vynikající nosič jízdních kol lze pomocí této 3. kolejnicové sady Superb rozšířit na tři kola. Všimněte si, že nosič jízdních kol a souprava kolejnic se prodávají samostatně.

Trigas plynový alarm s Extra sensor

Alarm v případě trigasu reaguje na emise propan-/butanového plynu (LPG) a dalších plynů s narkotickými účinky. Alarm varuje před uniklými plyny dříve, než budou mít sedativní účinek na cestující a zvířata v karavanu nebo v obytných vozech. Jednotka je namontována na svislou stěnu v karavanu cca. 20-30 cm nad podlahou a kalibruje se každých 40 sekund. Alarm Trigas není určen k nepřetržitému používání. Zapněte jednotku, než půjdete spát, a vypněte ji, jakmile vstanete. Součástí je navíc senzor pro zajištění větší bezpečnosti.

Hero Camper nálepky

Sada nálepek na logo pro vašeho Hrdinu Campera. Souprava se skládá ze 2 nálepek: Velká samolepka na poklop Velká nálepka na jednu stranu

Hero Camper Nábytek

HeroCamper Lounge Set zahrnuje 1 stůl a 2 židle. HeroCamper Tabulka obsahuje 1 Tabulku. HeroCamper Židle zahrnuje 1 židli. model Sada salónků

Hero Camper multitool

Tento multinástroj z nerezové oceli nabízí mnohočetné a nekonečné funkce, které během cesty umožňují snadný přístup k jakékoliv praktické práci. Multinástroj Hero je vyroben z nerezové oceli 420 a je zajištěna kvalita a navržen podle norem HeroCamper. Multinástroj má 19 různých funkcí, díky kterým je ideální pro outdoorové nebo rybářské výlety. Součástí je i Etui s držákem na opasek a sadou 10 bitů.

Hero Camper spacák

Tento spacák od HeroCamperu je lehký a kompaktní spacák, který je ideální vzít na výlet. Spací pytel má zónovou náplň, kde se vnější část skládá z Thermo Hybrid Down a vnitřek, stejně jako chodidlo a kapotu sestávají z Micro Thermo Ball. Díky tomu je spací pytel extrémně izolační a rychleschne, pokud například nohama narazíte na vlhké stanové plátno. Spací pytel je navíc prostorný a má dostatek místa, kde se můžete otočit.

Hero Camper thermo hrnek

Tato termoláhev z nerezové oceli Hero je dokonalým doplňkem k vašemu dalšímu úniku Hero Camper, protože udrží vaše nápoje studené i teplé po delší dobu. Termoláhev je zajištěna kvalita a navržena podle norem HeroCamper.

Nadpis textu Hero Camper thermo sklenice

Tato chladná termoobědová sklenice Hero je nezbytným doplňkem pro každé dobrodružství. Je ideální pro polévku, ovesnou kaši, wok nebo dokonce jogurt, protože dvojitý uzávěr udrží vaše jídlo teplé i studené po delší dobu. Minimalistická termoobědová nádoba Hero vám jistě dodá čerstvé palivo během každého dobrodružného dne. Vaše oblíbené jídlo jde tam, kam jdete vy. 

Hero Camper Batoh 65L

Tento batoh je ideální pro cestovatelské nadšence, pěší turistiku a další outdoorové dobrodruhy. V batohu je místo pro celých 65l včetně velkého předního oddílu, držáků na sekery s ledem, horní kapsy v horní části, dvou bočních kapes a dvou kyčelních páskových kapes. Pro lepší nošení batohu je vybaven podpůrným zadním systémem, polstrovanými ramenními vycpávkami a polstrovanými páskovými vycpávkami.

Hero Camper čepice

Hero Cap standardní model 

Barva: Černé 

Nadpis textu Hero Camper čepice Mash

Barva: Černé 

přichytávání zpět

Nadpis textu Hero Camper čepka

Naše černá čepička je 100% HeroCamper dánského designu v bavlněné a akrylové směsi, která zajišťuje teplou a trvanlivou čepičku – neohrožuje kvalitu.

Nadpis textu Hero Camper fire starter 

Tento Hero fire starter je chytrý a šikovný nástroj ve všech druzích počasí. Snadný způsob, jak zapálit táborák nebo hořák, jak si vychutnat skvělé jídlo a / nebo se zahřát při každém úniku. Stačí malou ocelovou destičku podél hořčíku důkladně vyžehlit, dokud se neobjeví horká jiskra. Konstrukce požárního startéru je minimalistická, produkty jsou zajištěny kvalitou a navrženy podle norem #HeroCamper. Jako bonus navíc je ekologičtější než zápasy.

Hero Camper skládací lopata

Tato chytrá skládací multifunkční lopata je ideálním pomocníkem pro outdoorové aktivity, jako je kempování, stan a víkendové výlety. Lopata má standardně jen malou rukojeť (pro jednu ruku), ale lze ji prodloužit delší hřídelí (pro dvě ruce). Součástí je i 5 dalších částí: oštěp, hrot nože, dvojitý bitz, píšťalka a taška přes rameno. Lopata je skládací a rukojeť je vyrobena ze tří částí, takže lopata a ostatní části mohou být snadno v ramenním vaku.

Nadpis textu Hero Camper LED svítilna

Výkonná dobíjecí baterka s 5 různými světelnými režimy, které se snadno ovládají jedním tlačítkem. Baterka má vestavěný indikátor baterie a je nabíjena micro USB kabelem, který je součástí balení. S baterkou máte možnost se teleskopickým objektivem přibližovat a zvětšovat. Baterka je navíc voděodolná, takže ji lze používat za všech druhů počasí a její životnost je 40 000+ hodin.

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.

Vytvořte si webové stránky zdarma!